MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8269230
*
nr 826 9230
Stol
Intarsia
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2013
kl 18:30:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 17:29:52
1
Vinnande bud
12/5 11:34:37
1
justering av budtak
12/5 11:55:35
2
250 kr
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol, mm; 69x4..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29
-
8038 Barstolar
2 st, höj- & sänkbara. Längd: 55 cm. Djup: 50 cm, ..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:48
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:10
-
9283 Fällstolar
3 st, trä
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:14
-
9121 Fällstolar
4 st, plåt
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:47
-
9394 Fåtölj
+ kudde, 1940-tal, Jofef Frank textil, "Anakreon"
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:07
*
Stol
nr 826 9230
Stol
Intarsia
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 17:29:52 | 1 | Vinnande bud |
12/5 11:34:37 | 1 | justering av budtak |
12/5 11:55:35 | 2 | 250 kr |
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol, mm; 69x4..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:29 -
8038 Barstolar
2 st, höj- & sänkbara. Längd: 55 cm. Djup: 50 cm, ..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:48 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:10
-
9283 Fällstolar
3 st, trä
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:14 -
9121 Fällstolar
4 st, plåt
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:47 -
9394 Fåtölj
+ kudde, 1940-tal, Jofef Frank textil, "Anakreon"
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:07